دانلود فيلم و سريال ايراني دانلود فيلم و سريال ايراني .

دانلود فيلم و سريال ايراني

جنايي - نقد و بررسي قسمت هاي اسپانيايي سريال نتفليكس


اظهار نظر كنيد
منتقد سه اپيزود اسپانيايي جنايي ("ايزابل" ، "كارمن" و "كارملو") ، سري جديد نتفليكس است كه داراي نسخه هاي ديگر كشورها است و در يك اتاق بازجويي متمركز است. از 20 سپتامبر در دسترس است.

نتفليكس از ما مي خواهد كه به عنوان تماشاگر تنبل نشويم ، بنابراين علاوه بر پيشنهاد مارپيچ هاي روايي مانند Bandersnatch ، اكنون مفهوم جديدي از سريال با جنايي را نيز براي ما به ارمغان مي آورد . اساس همان است ، معاشقه با انتظارات مخاطب و داشتن آنها شكافهاي داستاني را پر مي كند كه در آن آنها اطلاعات را به صورت مقدماتي انجام مي دهند تا ما مجبور شويم و آن را تصور كنيم.

به نظر ساده است: يك اتاق بازجويي و دو جهان در هر طرف آينه. درون شخصي متهم به جرم با درام داخلي خود و در خارج از تيم تحقيقاتي كه سعي مي كند او را اعتراف كند ... و او نيز سابقه او را دارد .

به خودي خود ، اين ايده كنجكاو است ، اما اگر "x4" را به آن بيفزاييم ، تنوع عظيمي داريم. چرا؟ زيرا چهار نسخه به طور مستقل كار مي كنند: اسپانيايي ، انگليس ، فرانسوي و آلماني كه هر كدام ويژگي هاي خاص خود ، بازيگران و تحقق آن را دارند. بنابراين اين يك پروژه رويه اي مرزي است كه هدف آن نشان دادن شيوه هاي مختلف عملكرد در هر مكان ، يك پليس چند كليسا و كاملاً اعتياد آور است.


در هر نسخه سه قسمت وجود دارد ، بنابراين آنها در كل ده ها داستان تشكيل مي دهند و در همه آنها يك پرونده اپيزوديك و يك بازيگران ثابت وجود دارد كه در آن مي بينيم كه چگونه روابط ، پويايي قدرت و نتايج تحقيقات در حال تحول است. آن چارچوبي كه همه چيز در آن گنجانده شده است. بهترين جنايي ؟ اين باعث مي شود شما مي خواهيد بيشتر ، بنابراين ما به احتمال زياد شاهد قسمت هاي بيشتري در كوتاه مدت خواهيم بود.

از اين پيشنهاد خارق العاده بهره مند شويد و Chromecast Ultra را با قيمت خنده به دست آوريد

تيم اسپانيايي با هدايت مديريتي هميشه عالي ماريانوو باروسو كه پيش از اين براي Movistar + يكي از بهترين سريال هاي اصلي خود ، فردا امضاء كرده بود ، هدايت مي شود و همچنين در فيلم Invisible Line كه در سال 2020 عرضه مي شود ، نقش دارد. اين سه متهم Carmen Machi ، Inma Cuesta و Eduard Fernezndez هستند كه دو نفر از آنها بهترين و معتبرترين مترجمان در نقش هاي خود هستند. كار ماشي بيش از حد پرتحرك است.

جنايتكار اسپانيا
مشاهده گالري

6 تصوير

با تلاش براي به دست آوردن حقيقت از آنها ، مي توانيم "  Emma Suárez" ، "آلووارو سروانتس" ، "خورخه بوش" ، "خوزه آنگل اگيدو" و " ماريا مورالس " را پيدا كنيم كه هر يك نقش هاي مختلفي را با موقعيت ها ، مسئوليت ها و علايق مختلف ، چه كار و چه شخصي ، بازي مي كنند و دو مورد اصلي كه اصلي ترين تمركز را روي يكي از مواردي كه تاريخچه وسايل نقليه را نشان مي دهد.

مطالعه روانشناختي و آزمايش جامعه شناختي زيادي در فيلمنامه هاي  جنايي وجود دارد كه توسط Alejandro Hernández و Manuel Martín Cuenca نوشته شده است  : در حقيقت ، به همين دليل تصميم گيري براي تصميم گيري بسيار مهم است. مترجمان بايد از سؤالاتي كه منجر به تغيير رفتار آنها مي شود ، ظاهر طبيعي ، نشانگر عصبي بودن ، تنش و حتي نااميد كردن خود را نشان دهند. اما تحقق اين واقعيت بسيار مهم است زيرا فضاهاي فيلمبرداري بسيار اندك هستند و جو به طور فزاينده اي خفه مي شود.

جنايي
مشاهده گالري

4 تصوير

گفتن اينكه همه قسمت ها استادكار هستند اين است كه حقيقت را از دست ندهيد ، اما درست است كه اين سريال در حال يافتن لحن خود است كه از كمتر به بيشتر مي رود و حال و هواي رمز و راز جالبي را ارائه مي دهد. ناگفته نماند كه گفتگوها در يك سري مبتني بر يك اتاق بازجويي اساسي هستند: كلماتي مانند مكث ، سكوت يا نگاه به همان اندازه مهم هستند. رازهايي كه متهمان سعي مي كنند مخفي كنند و شرم آورترين بازجوها را مخفي كنند ، جالب است.

در پايان آن آينه / شيشه همان است كه ما را به عنوان تماشاگر نمايش از طريق صفحه تلويزيون جدا مي كند ، به گونه اي كه اگر ما يك تمرين درون نگرانه انجام دهيم مي توانيم متوجه شويم كه تا چه حد به عنوان ناظر محض ، آنچه را كه در مقابل ماست را تفسير مي كنيم. و خود را در جاي كساني كه به ما علاقه مند هستند قرار مي دهيم. جنايي يك حركت جالب توسط Neftlix است ، ارزش آن را دارد كه در صورت امكان با همان تيم توسعه دهيم. اين نگاه گسترده به دنياي جرم گير كرده و اصيل است.


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۴:۴۳ توسط:دالبر موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :